loading
Saman Evim maliyet

maliyet


Lütfen web'de bulunan saman evleri bedavaya yaptırabilirsiniz şeklinde haberler ile kafanızı karıştırmayın. İnsanların yeni tanıdığı bu sistemi hakkında yanlış bilgiler ile yönlendirilmesi çok üzücü.

Saman evler ile betonarme evinevlerin maliyetleri, birbirine çok yakındır. Örneğin 250.000 TL ye mal olan bir beton evi, samandan da yapabilirsiniz. Ancak bu evin duvarlarında çiftduvar sistemi ile yapılmış ise aynı projeyi saman ev olarak daha uyguna yaptırabilirsiniz.
Bağzı kişiler saman evin daha ucuza mal olduğunu düşünebilir, bu doğru değildir. Bir boşluğu tuğla ile doldurduğunuzda çıkan tuğla maliyeti saman ile doldurduğunuzda ki maliyetinden daha ucuzdur.

Müşterilerimizin kabaca anahtar teslim metre kare fiyatını 2000 TL olarak hesaplamalarını öneriyoruz.


Saman Evim olarak; 5 milyar yılda günümüzde ki halnini alan ve çocuklarımızın yaşamaya devam edeceği dünyamızda, son 25 yılda yabani hayatın on'da biri yok olduğu için üzülüyoruz. Çalışmalarımız sayesinde saman yapıları, diğer sistermler ile aynı fiyatlara üretmeyi başardık ve geleceğe daha iyi bir dünya bırakma sorumluluğu taşıyan kişilerin yardımına ihticımız var. 

  

maliyet